POMPY CIEPŁA I AKCESORIA

Czy pompa ciepła, to rozwiązanie, które sprawdzi się również w Twoim domu? Pompa ciepła to w pełni ekologiczne rozwiązanie, które wzniesie jakość funkcjonowania w Twojej przestrzeni na wyższy poziom. Tak, pompa ciepła powietrze-woda doskonale sprawdzi się w Twoim domu, w firmie i w gospodarstwie, dostarczając ciepło oraz ciepłą wodę, podnoszące komfort użytkowania budynku.

W ofercie Eco System Projekt znajdziesz szeroki wybór pomp ciepła i akcesoriów, które pomogą Ci w organizacji ekonomicznego systemu grzewczego. Produkty pochodzą od zaufanych producentów, którzy bazując na bogatym doświadczeniu i najlepszych technologiach stworzyli wydajne i niezawodne urządzenia, które z troską o środowisko i bezobsługowo zapewniają ciepłe powietrze oraz ciepłą wodę.

Pompa Ciepła 9kW C&H ECOPOWER CHHP09UIMPZK R290 Promocja
Pompa Ciepła 12kW C&H EVI CHHP12UIMPRM R32 Promocja
Pompa Ciepła 20kW C&H EVI CHHP20UIMPRM R32 Promocja
Pompa Ciepła 8kW C&H EVI CHHP08UIMPRK R32 Promocja

Pompy ciepła to przełomowe, nieskomplikowane rozwiązanie, które pozwala na rezygnację z komina, kotłowni, zaangażowania, czasu i wysokich kosztów utrzymania. Pompy ciepła to wygodne rozwiązania dla Twojego lokalu. 

Pompy powietrze-woda ze względu na szereg walorów, są technologią, która w zawrotnym tempie zasila nowe budownictwo. Coraz śmielej pojawia się w budynkach, które wykorzystują energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. 

Eco System Projekt proponuje pompy ciepła w konkurencyjnych cechach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości sprzętu. Ceny akcesoriów i pomp ciepła zwracają się coraz szybciej, ze względu na niepewność energetyczną i wysokie ceny nieekologicznych paliw. 

Pompy ciepła to rozwiązania przyjazne środowisku i człowiekowi. Inwestycja w dobrą przyszłość. 

Filtry
50PLN 46740PLN
Nakrętka Kołnierzowa M10 A21081 Bestseller
0.74PLN
szt.
MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów