Najnowsze wpisy

Ile energii wytwarzają panele fotowoltaiczne dla Twojego domu?

Dodano:2022-11-28

Jeśli jesteś obecnie zainteresowany inwestycją w panele fotowoltaiczne musisz wiedzieć ile energii będą one w stanie dla Ciebie wytworzyć. Przygotowaliśmy wpis z najważniejszymi informacjami na ten temat. Pamiętaj, że wszystkie niezbędne produkty i komponenty znajdziesz w naszej hurtowni. Jeśli jesteś podwykonawcą skontaktuj się z nami, aby otrzymać ceny dla zakupów hurtowych.

Jak usuwać śnieg pokrywający panele fotowoltaiczne?

Dodano:2022-11-28

Niektórzy z nas kochają zimę inni jej nienawidzą. Jeśli jesteś mieszkańcem szczególnie Południowej Polski, wiesz, że śnieg jest tutaj nieunikniony. A jeśli zainwestowałeś w panele fotowoltaiczne pewne jest, że prędzej czy później zasypie je śnieg. Zastanawiasz się już teraz co zrobić, żeby w zimowych miesiącach nie tracić okazji na pozyskanie zielonej energii, bo Twoje panele pokryte są śniegiem?


Śnieg na panelach fotowoltaicznych: czy opłaca się go usuwać?

Dodano:2022-11-28

W miesiącach zimowych otrzymujemy wiele pytań dotyczących śniegu na panelach fotowoltaicznych. Najczęściej pojawiające się to: Czy panele fotowoltaiczne działają zimą? Czy powinienem wejść na dach, aby usunąć śnieg z paneli fotowoltaicznych? Czy istnieje bezpieczna metoda usuwania śniegu z paneli fotowoltaicznych? 
Dzisiaj udzielimy Wam odpowiedzi na te pytania.

Jak zamontować panele fotowoltaiczne w 7 krokach?

Dodano:2022-10-12

Panele słoneczne są prawdopodobnie przyszłością produkcji energii w domu. Panele fotowoltaiczne są dość kosztowną inwestycją, ale po ich zakupie i zainstalowaniu, pieniądze, które zaoszczędzisz na dłuższą metę, staną się wykładniczo większe wraz ze wzrostem cen energii.

Czy panele fotowoltaiczne są szkodliwe dla zdrowia?

Dodano:2022-10-12

Pomimo dużej ilości krążących informacji o tym, że panele fotowoltaiczne są toksyczne, nowoczesne panele słoneczne z krzemu krystalicznego praktycznie nie zawierają materiałów toksycznych. Twierdzenia o toksycznych panelach słonecznych pochodzą w większości z przestarzałych cienkowarstwowych paneli słonecznych (z tellurku kadmu - CdTe), które zawierały śladowe ilości kadmu i tellurku. Jednak o ile te (stosunkowo rzadkie) panele nie zostaną rozbite na fragmenty, śladowe ilości kadmu są zawarte w warstwach EVA i nie mogą zostać wypłukane.

Wyróżniony wpis

Flota się rozrasta

Dodano:2022-01-08
Kategorie:Nowości

Kolejny specjalista do zadań specjalnych.