KSTAR 50KW/100KWH ALL IN ONE (1)KSTAR 50KW/100KWH ALL IN ONE (2)
ALL IN ONE, Magazyn Komercyjny, KSTAR KAC50, KSTAR BC100
Cena:
178000,00PLN
Dostępność:Wysyłka po akceptacji do 3 dni roboczych. W razie zamówień proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
**Zarządzanie energią z wykorzystaniem magazynu energii** to kluczowy element optymalizacji efektywności energetycznej, szczególnie w przypadku farm fotowoltaicznych i instalacji przemysłowych.
**Przemysłowe magazyny energii KSTAR serii KAC50DP-BC100DE** oferują komercyjne rozwiązania, które można zastosować w systemach magazynowania energii dla przemysłu, dużych przedsiębiorstw oraz farm fotowoltaicznych.
System KSTAR jest skalowalny, co pozwala na jego elastyczną rozbudowę do 20 jednostek, osiągając moc 1 MW i pojemność magazynu energii do 4 MWh.
System ten jest przystosowany do rozwiązań ON-GRID i OFF-GRID. Hybrydowy falownik KAC50DP pozwala na bezpośrednie podłączenie instalacji PV do magazynu energii lub integrację z istniejącymi falownikami fotowoltaicznymi typu ON-GRID.
W przypadku rozwiązań OFF-GRID, zastosowanie opcjonalnego urządzenia STS umożliwia działanie magazynu energii w trybie backup, czyli również po zaniku zasilania z sieci operatora.
MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów