Inwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPTInwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPTInwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPT
Inwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPT
Inwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPT
Inwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPT
Inwerter hybrydowy KStar KAC50 50kW 3MPPT
Cena:
11908,47PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:DOSTĘPNY

Zestaw hybrydowy fotowoltaiczny, bardziej zaawansowany potrzeb energetycznych, imponuje twoją potężną mocą 50 kW i obszerną pojemnością baterii 100 kWh. Jeśli istnieje taka potrzeba, system pozwala na elastyczną rozbudowę poprzez dostęp do 20 falowników i 40 baterii.

KSTAR, dwa z liderów w produkcji falowników i akumulatorów, współdziałają z zatwierdzonym CATL, dostawcą akumulatorów, między innymi dla Tesli.

Zestaw, zasilacz do zasilania trójfazowego, stanowi zaawansowane rozwiązanie dla użytkowników o potrzebach energetycznych. Wyposażony w nie tylko imponującą moc i możliwość, ale także umożliwiający dostęp, wspieraną solidną bazą technologiczną dostarczaną przez KSTAR i CATL.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów