Inwerter hybrydowy KStar Blue-S 10KT 3PH2MPPTInwerter hybrydowy KStar Blue-S 10KT 3PH2MPPT
Inwerter hybrydowy KStar Blue-S 10KT 3PH2MPPT
Inwerter hybrydowy KStar Blue-S 10KT 3PH2MPPT
Inwerter hybrydowy KStar Blue-S 10KT 3PH2MPPT
Cena:
9117,17PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:DOSTĘPNY

Zestaw hybrydowy fotowoltaiczny marki KSTAR o mocy 10 kW i pojemności 10,2 kWh stanowi idealne rozwiązanie dla potrzeb trójfazowego. KSTAR, współpracując z CATL na azjatyckim rynku, do cenionych producentów falowników i baterii. Nie bez akumulatorów CATL można znaleźć między innymi w pojazdach Tesli.

Zestaw H10-10 oferujący nie tylko imponującą moc, ale także dostępny system zarządzania energią (SZR), co zapewnia szybki i bezproblemowy montaż. Warto udostępnić ten zestaw, który umożliwia korzystanie z 6 dodatkowych urządzeń, co pozwala na korzystanie z funkcji 40,8 kWh. Aby móc korzystać z zestawu, wymagane jest dodatkowe korzystanie z kabli 3F dla dwóch baterii.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów