Hybrydowy system magazynowania energii All In One FoxESS 10kW 3F
Cena:
20211,77PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:DOSTĘPNY
Hybrydowy system magazynowania energii All In One FoxESS 10kW 3F, jednostka wymaga zakupu czterech modułów baterii HV2600. System magazynowania hybrydowy AIO to rewolucyjne rozwiązanie, które zaskakuje przydatnymi funkcjami takimi jak: prosta instalacja plug and play, maksymalna wydajność dzięki akumulatorom wysokonapięciowym, trwała powłoka IP65, monitoring systemu z poziomu aplikacji lub strony www. System umożliwia łatwą rozbudowę oraz cechuje się wysoką wydajność o pojemności 10,4 kWH i szybkością ładowania/rozładowania do 6 kW. HV2600 to wysokowydajny i skalowalny moduł energii z baterii, zapewniający maksymalną elastyczność i szeroki zakres zastosowań.
MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów