AQT300EC1A R13 THERMOS CERAMIC zb. CWU emaliowany (1)
Cena:
8364,00PLN
Dostępność:DOSTĘPNY

Aquami Thermos Ceramic

Zbiornik ciepłej wody użytkowej wykonany ze stali emaliowanej ceramicznie z pojedynczą wężownicą spiralną o dużej powierzchni. Dedykowany do współpracy z pompami ciepła.

Obudowa jest wykonana z grubej warstwy twardej izolacji poliuretanowej, która zapewnia długie utrzymanie temperatury wody i tym samym niskie koszty eksploatacji.

W celu zabezpieczenia antykorozyjnego zastosowano emalię ceramiczną nakładaną metodą „na mokro”, równomiernie na całej powierzchni wymiennika. Dodatkowo ochrona zbiornika jest wspierana stosowaniem aktywnych anod tytanowych, które nie wymagają bieżącego serwisowania.

  • Pojemność od 200 litrów do 500 litrów

  • 5 lat gwarancji na zbiornik

  • Dodatkowe zabezpieczenie anodą magnezową

  • Zbiornik ciepłej wody użytkowej Thermos Ceramic wykonany ze stali emaliowanej ceramicznie i wężownicą o dużej powierzchni.

  • Dedykowany do współpracy z niskotemperaturowymi źródłami ciepła takimi jak pompy ciepła

  • Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności na zabrudzenia.

  • Izolacja zbiornika wykonana z pianki poliuretanowej

  • Klasa efektywności energetycznej zbiornika – C.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów