Bestseller
1516
Wkręt M6x25 Samogwintujący A2
Cena:1,70PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:duża
Producent:
Wkręt wiercąco/gwintujący A2 stal nierdzewna,gwint stożkowy
Powierzchnia czynna wkrętu (25mm) M6x25 z podkładka uszczelniającą EPDM
Przeznaczenie: uchwyty dachowe na blache trapezową,obornicką,itp.
Zaleta; konstrukcja śruby powoduje że śruba wywija blachę,jednocześnie tworząc w niej gwint, co daje pewne trzymanie przy obecnie cienkich blachach, jakie są dostępne na rynku.
Daleko zostawia w tyle standardowe farmery, które nie zapewniają pewnego mocowania ,ponieważ rozwiercają otwór,a potem się wkręcają w cienką warstwę blachy,mocniejsze dociągnięcie powoduje zerwanie utworzonego gwintu.
A z powodu oszczędności na śrubach pozbyć się instalacji za grube tysiące,przy pierwszej mocniejszej wichurze,warto się zastanowić.
Czy to się opłaca? obecnie najlepsze ,proste i szybkie rozwiązanie montażu ,systemów przeznaczonych do montażu na blachę.
A wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia długowieczność.
MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów