Panel fotowoltaiczny o modelu AKCOME 380W MONO 9BB powstały z wykorzystaniem technologii Half-Cut. Stworzony z myślą o klientach indywidualnych, firmach produkcyjnych i usługowych, branży hotelarskiej, instalatorach PV, hurtowniach PV oraz branży OZE. Model ten jest też adekwatny dla projektów wysokiego napięcia 1500V. Panel okala czarna rama, dzięki czemu system po połączeniu tworzy jednolitą, jednobarwną taflę, nadając nowoczesny, nienachalny design.
Cena:
738,00PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:DOSTĘPNY
Dane techniczne
Typ modułu:Monokrystaliczny
Producent:Akcome

Panel fotowoltaiczny o modelu AKCOME 380W MONO 9BB powstały z wykorzystaniem technologii Half-Cut. Stworzony z myślą o klientach indywidualnych, firmach produkcyjnych i usługowych, branży hotelarskiej, instalatorach PV, hurtowniach PV oraz branży OZE. Model ten jest też adekwatny dla projektów wysokiego napięcia 1500V.

Panel okala czarna rama, dzięki czemu system po połączeniu tworzy jednolitą, jednobarwną taflę, nadając nowoczesny, nienachalny design. 

Energia słoneczna w cenie 

Panel fotowoltaiczny AKCOME 380W MONO 9BB HALF-CUT to przyszłościowa, perspektywiczna propozycja pozyskiwania zielonej energii, tym samym redukująca zależność energetyczną i koszty energii elektrycznej. Bezpieczeństwo energetyczne zapewnione przez słońce. 

Co go wyróżnia? 

Model ten wyróżnia się zastosowaniem technologii Half-Cut, która pozwala na zmniejszenie wewnętrznych strat. Szeregowo-równoległe okablowanie poprawia wydajność zasilania. Natomiast temperatura robocza modułów skrzynki przyłączeniowej jest niższa niż w przypadku konwencjonalnych ogniw. Taka sytuacja skutecznie zmniejsza ryzyko wystąpienia gorących punktów oraz zmniejsza ogólne uszkodzenia modułu, dzięki czemu panel jest trwalszy i zachowa swoje funkcje na dłużej. 

Sprawdź też inne modele z technologią Half-Cut [tutaj]. 

Temperatura modułu Half-Cut jest o 1,6°C niższa niż temperatura modułu konwencjonalnego w tych samych warunkach pracy, co powoduje mniejsze straty mocy i większą trwałość panelu.

Doskonała inwestycja w nowy świat 

Wybór tego modelu pozwala na nie tylko uniezależnienie się od zewnętrznego dostawcy energii czy redukcję rachunków za prąd, ale jest prośrodowiskowym rozwiązaniem, sprzyjającym ograniczaniu śladu węglowego i niekorzystnej dla natury działalności człowieka. 

Przyszłościowe rozwiązania energetyczne. Panel fotowoltaiczny AKCOME 380W MONO 9BB HALF-CUT
BLACK FRAME, WHITE BACKSHEET, 1200 CABLE
1755X1038X3oMM paleta 36
SK8610MHVC-380
MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów