1775177517751775
1775
1775
1775
1775
TS4-A-O optymalizuje pracę każdego z modułów PV o mocy do 700Wp poprawiając parametry łańcucha PV w przypadku zacienienia lub niedopasowania modułów.
Cena:284,60PLN
Dostępność:BRAK NA MAGAZYNIE
Producent:
TS4-A-O optymalizuje pracę każdego z modułów PV poprawiając parametry łańcucha PV w przypadku zacienienia lub niedopasowania modułów.

Każdy system PV jest inny. Różne konstrukcje dachu, orientacja względem południa i występujące zacienienia wpływają znacząco na uzyski energii instalacji fotowoltaicznej. Dzięki innowacyjnej platformie Tigo TS4 po raz pierwszy możemy wyposażyć każdy moduł PV w dodatkową funkcję. Dla częściowo zacienionych systemów wyposażamy w funkcję optymalizacji jedynie te moduły, które dotknięte są bezpośrednio zacienieniem. W większości przypadków jest to nie więcej niż 20% modułów z całego systemu. Dzięki Tigo TS4 klienci płacą tylko za optymalizację, której faktycznie potrzebują.

Oznaczone, KRÓTKIE PRZEWODY PO ZEWNĘTRZNEJ STRONIE PODPINAMY PANEL,WEWNĘTRZNE DŁUŻSZE SŁUŻĄ DO PODŁĄCZENIA KOLEJNYCH PANELI CZY OPTYMALIZATORÓW.

Więc jeśli jeden lub więcej, paneli jest cyklicznie zacienianych, należy zastosować, optymalizator Tigo ,współpracuje z każdym falownikiem!!!

Przedstawiony optymalizator, posiada komplet przewodów, zakończone złączami MC4 do podłączenia panelu oraz stworzenia dalszego szeregu (ciągu ) paneli.

Gwarancja producenta: 25 lat

Do prawidłowego działania Tigo TS4 nie jest potrzebna komunikacja. W łańcuchu można połączyć moduły wyposażone w Tigo oraz bez Tigo - dzięki technologii PIV (przewidywanie krzywej IV modułu na podstawie danych historycznych) optymalizator dobierze impedancję układu. Jednak by mieć możliwość awaryjnego wyłączenia instalacji (np. podczas pożaru), oraz chcąc monitorować instalację, niezbędne są urządzenia komunikacyjne.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów