Promocja
1562
Inwerter Sofar Solar serii TL charakteryzuje się niewielką masą i wytrzymałą, aluminiową obudową. Posiada on możliwość instalacji na zewnątrz budynku - spełnia normę IP65. Na uwagę zasługuje inteligentne monitorowanie mocy czynnej i biernej.
Cena:1350,00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
Dane techniczne
Ilość faz AC:1
Ilość MPPT:1
Typ inwertera 1 Fazowy
Moduł Wi-Fi Tak
Liczba MPPT 1
Moc do 5 kW
Gwarancja 10 lat


UWAGA!!!
Zakup Falowników pochodzących z tzw. "dzikiego importu" przez nieautoryzowanego dystrybutora skutkuje brakiem objęcia 10 letnią gwarancją na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,więc jeśli mają państwo ofertę na podejrzanie tani falownik ,,Sofar Solar'' proszę się dwa razy zastanowić,czy warto mieć przez 10 lat kwestie serwisowe we własnym zakresie.
Nieuczciwi sprzedawcy twierdza że gwarancja będzie realizowana,a to nie prawda,o czym pierwsi klienci już się przekonali.Weryfikacja odbywa się po numerze seryjnym przez serwis.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów