2121
2121
2121
Inwerter Sofar Solar serii TL charakteryzuje się niewielką masą i wytrzymałą, aluminiową obudową. Posiada on możliwość instalacji na zewnątrz budynku - spełnia normę IP65. Na uwagę zasługuje inteligentne monitorowanie mocy czynnej i biernej.
Cena:2100,00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
Inwerter Sofar Solar serii TL-G3 charakteryzuje się niewielką masą i wytrzymałą, aluminiową obudową. Może być stosowany do instalacji dachowych oraz małych elektrowni gruntowych. Ponadto posiada szeroki zakres napięć zasilania oraz możliwość przechowywania zapisanych danych na wewnętrznej karcie pamięci przez okres 25 lat. W standardzie znajduje się wyłącznik obciążenia obwodu prądu stałego. Posiada on również możliwość instalacji na zewnątrz budynku - spełnia normę IP65. Na uwagę zasługuje inteligentne monitorowanie mocy czynnej i biernej.

Moc [W]= 2700
Liczba faz= 1
Liczba MPPT= 1
Napięcie maksymalne [V]= 550
Prąd maksymalny [A]= 12
Minimalne napięcie MPPT [V]= 50
Maksymalne napięcie MPPT [V]= 550
Wymiary [mm]= 341 x 401 x 212
Sprawność maksymalna [%]= 97.7
Sprawność europejska [%]= 97.2
Gwarancja= 10lat

UWAGA!!!
Zakup Falowników pochodzących z tzw. "dzikiego importu" przez nieautoryzowanego dystrybutora skutkuje brakiem objęcia 10 letnią gwarancją na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,więc jeśli mają państwo ofertę na podejrzanie tani falownik ,,Sofar Solar'' proszę się dwa razy zastanowić,czy warto mieć przez 10 lat kwestie serwisowe we własnym zakresie.
Nieuczciwi sprzedawcy twierdza że gwarancja będzie realizowana,a to nie prawda,o czym pierwsi klienci już się przekonali.Weryfikacja odbywa się po numerze seryjnym przez serwis.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów