2122
2122
2122
Inwerter Sofar Solar serii TL-G3 charakteryzuje się niewielką masą i wytrzymałą, aluminiową obudową. Może być stosowany do instalacji dachowych oraz małych elektrowni gruntowych. Ponadto posiada szeroki zakres napięć zasilania oraz możliwość przechowywani
Cena:1650,00PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:niska
Producent:
Dane techniczne
Ilość faz AC:1
Ilość MPPT:1
Inwerter Sofar Solar serii TL charakteryzuje się niewielką masą i wytrzymałą, aluminiową obudową. Może być stosowany do instalacji dachowych oraz małych elektrowni gruntowych. Ponadto posiada szeroki zakres napięć zasilania oraz możliwość przechowywania zapisanych danych na wewnętrznej karcie pamięci przez okres 25 lat. W standardzie znajduje się wyłącznik obciążenia obwodu prądu stałego. Posiada on również możliwość instalacji na zewnątrz budynku - spełnia normę IP65. Na uwagę zasługuje inteligentne monitorowanie mocy czynnej i biernej.

Moc [W]= 1000
Liczba faz= 1
Liczba MPPT= 1
Napięcie maksymalne [V]= 450
Prąd maksymalny [A]= 10
Minimalne napięcie MPPT [V]= 105
Maksymalne napięcie MPPT [V]= 380
Wymiary [mm]= 399 x 500 x 220
Sprawność maksymalna [%]= 97
Sprawność europejska [%]= 95.2
Gwarancja= 10lat

UWAGA!!!
Zakup Falowników pochodzących z tzw. "dzikiego importu" przez nieautoryzowanego dystrybutora skutkuje brakiem objęcia 10 letnią gwarancją na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,więc jeśli mają państwo ofertę na podejrzanie tani falownik ,,Sofar Solar'' proszę się dwa razy zastanowić,czy warto mieć przez 10 lat kwestie serwisowe we własnym zakresie.
Nieuczciwi sprzedawcy twierdza że gwarancja będzie realizowana,a to nie prawda,o czym pierwsi klienci już się przekonali.Weryfikacja odbywa się po numerze seryjnym przez serwis.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów