15181518151815181518
1518
1518
1518
1518
1518
Carport fotowoltaiczny na 2 samochody to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku źródeł odnawialnej energii. Z tego rodzaju wiaty solarnej zadowoleni będą przede wszystkim klienci detaliczni, jak i zakłady produkcyjne, firmy usługowe, branża turystyczna (hotele, pensjonaty), instalatorzy PV, hurtownie PV czy szeroko rozumiana branża OZE.
Cena:12900,00PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:DOSTĘPNY
Producent:

Carport fotowoltaiczny na 2 samochody to produkt, który cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku źródeł odnawialnej energii. Z tego rodzaju wiaty solarnej  zadowoleni będą przede wszystkim klienci detaliczni, jak i zakłady produkcyjne, firmy usługowe, branża turystyczna (hotele, pensjonaty), instalatorzy PV, hurtownie PV czy szeroko rozumiana branża OZE.

Carport przeznaczony jest do montażu zewnętrznego. Wykorzystano w nim nowoczesną i innowacyjną technologię, która pomaga ograniczyć straty wewnętrzne, a realna oszczędność na rachunkach przekłada się redukcję wydatków na energię. Dzięki zastosowaniu aluminium, konstrukcja jest nie tylko wytrzymała, ale też spełnia funkcje estetyczne, doskonale komponując się z każdym rodzajem otoczenia. 

Carport fotowoltaiczny

Dodatkowo, wiata solarna zabezpiecza pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Tego rodzaju panele fotowoltaiczne wykorzystywane są bardzo często jako jeden z najlepszych sposobów na oszczędności związane z energią. Korzystają z nich zarówno gospodarstwa rolne, jak i klienci detaliczni, którzy mają spore wydatki energetyczne. Ten produkt można rozbudować również o kolejne funkcjonalne wiaty. Niestandardowy projekt carportów fotowoltaicznych sprawia, że wartość nieruchomości jest znacznie podwyższona, przy jednoczesnej ochronie pojazdów na placu. 

Wiata carport do tego świetnie sprawdzi się w roli stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. W wielu modelach zostały wbudowane stacje ładowania aut, co otwiera nowe możliwości dla elektromobilności. 

Produkt z powodzeniem realizuje cel, jakim jest montaż paneli PV oraz budowa dodatkowego, zadaszonego miejsca parkowania samochodów. Wiata wykonana jest z aluminium w formie uniwersalnej konstrukcji. Za dodatkową opłatą możliwe jest również pomalowanie wiaty na dowolny kolor.

Wiata waży około 260 kg i spełnia wymiary gabarytowe równe 6700 x 5600 x 3000 mm. 

W ofercie dostępnych jest 20 dedykowanych modułów ustawionych pod kątem 5 stopni nachylenia, o długości 1640-1755 mm. Z kolei maksymalna szerokość modułów wynosi 1060 mm.

MONTAŻ SYSTEMÓW
FOTOWOLTAICZNYCH
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność.
Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów