O firmie

 

 

W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy panele fotowoltaiczne,falowniki,konstrukcje,zabezpieczenia,okablowanie.

 

Jesteśmy Hurtownią Fotowoltaiczną,zajmujesz się montażem systemów fotowoltaicznych,interesuje Cię towar z pierwszej reki w najlepszych cenach?
Skontaktuj się z nami!

Dostawy magazynowe,na poziomie 6-10 kontenerów miesięcznie,po za tym realizacjemy dostawy docelowe, bezpośrenio na plac budowy inwestycji.

Panele dostepne w ilosciach kontenerowych o mocach od 10-410W
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego W Międzyrzeczu Górnym, czynny 8-16tej Pon-Pt ,w ofercie mamy wszystko co niezbedne do budowy instalacji fotowotaicznej.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolniczych. Dostępne artykuły pochodzą od renomowanych światowych producentów  i są w pełni przystosowane do pracy w polskich warunkach.
Ogniwa słoneczne wykorzystują w swoim działaniu zjawisko fotowoltaiki – wytwarzania w ciele stałym siły elektromotorycznej pod wpływem działania promieni słońca. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie odnawialnego źródła energii, a co za tym idzie – znaczne obniżenie rachunków za prąd przy jednoczesnej ochronie środowiska. Koszty ich zakupu oraz instalacji zwracają się w krótkim czasie, warto więc zdecydować się na tę formę wytwarzania energii.
W ofercie głównie panele renomowanych firm
Q-CELLS,SARONIC,TALESUN.SERAPHIM